Widzę Głosy na Pyrkonie 2022!
Praca aktorów głosowych to wyjątkowe zajęcie. Choć nie widzimy ich na ekranie, to często od ich pracy zależy, czy dany film stanie się kultowy. Najpopularniejszych dubbingowców od lat przedstawia Natalia Litwin, prowadząca kanału Widzę Głosy. W tym roku będzie można spotkać ją na Pyrkonie, a towarzyszyć jej będą Mateusz Narloch oraz Joanna Kudelska.
2022-04-15, 14:19

Projekt „Widzę Głosy” działa od 2016 r. W kolejnych odcinkach serii można dowiedzieć się, kto podkłada głosy w najpopularniejszych produkcjach filmowych. Twórczynią kanału jest Natalia, absolwentka dziennikarstwa i studentka filmoznawstwa.

Joanna Kudelska od najmłodszych lat jest związana z aktorstwem głosowym. Już na początku swojej kariery przedstawiła się szerokiej publiczności dubbingując Hermionę w serii filmów o Harrym Potterze. Obecnie aktorka, reżyserka i producentka.  Widzowie mogli usłyszeć ją usłyszeć w takich produkcjach jak „Chilling Adventures of Sabrina” (Prudence Night), „Most do Terabithii” (Leslie) czy League of Legends (Zeri).

Mateusz Narloch to aktor głosowy, teatralny oraz lektor. Wcześniej związany z Teatrem Muzycznym ROMA, obecnie częściej siada za mikrofonem. Może się poszczycić pracą przy takich produkcjach jak: „Spider Man: Uniwersum”, „Jumanji”, „Jak wytresować smoka” czy „Fineasz i Ferb”. Prywatnie to amatorski historyk, geek i kinomaniak, z dużym zacięciem do uniwersum Star Wars oraz Marvela i DC.

KONTAKT / AUTOR
Iga Tomaszewska
PR Manager
Festiwal Fantastyki Pyrkon
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2024.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.