Kohei zaśpiewa na Pyrkonie 2022!
Podczas tej edycji Pyrkonu czeka Was kolejna niesamowita koncertowa atrakcja. Zaśpiewa dla nas Kohei, japoński wokalista, od 2019 roku mieszkający w Europie.
2022-04-15, 17:34

Piosenkarz urodził się w miejscowości Mishima znajdującej się w Japonii. Od 2011 roku występował przez dokładnie przez 7 lat wraz z własnym zespołem Ascension Blue w Tokio. Po tym czasie rozpoczął własną solową karierę na chwilę przed przeprowadzeniem się do Europy. W przeciągu ostatnich 3 lat wydał kilka singli, mini album oraz swój debiutancki pełnoprawny album. Znajdują się na nim takie utwory jak: „No Regret“, „Summer Love“ i „To Face Myself“.  Jego najnowszymi singlami są natomiast „Survive“ oraz „Gate“. 

Piosenkarz gra na gitarze akustycznej tworząc wzruszające melodie, jednak w jego repertuarze znajdują się również rockowe kawałki. 

Miłośnicy kraju Kwitnącej Wiśni oraz fani piosenek w orientalnych językach zapewne będą zachwyceni, gdyż Kohei wykonuje swoje utwory w języku japońskim. 

KONTAKT / AUTOR
Bartosz Kaczmarek
PR Manager
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2024.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.