Lady Dimitrescu na tegorocznym Pyrkonie!
Helena Mańkowska - Aktorka (ale i kaskaderka) mieszka poza granicami Polski, dobrze władając językiem angielskim i hiszpańskim. Zagrała dublerkę Mili Jovovich w produkcji z roku 2019 zatytułowanej Rajskie wzgórza. Zobaczycie ją także w krótkometrażowych produkcjach: Deformation bądź The Redemption of Harry Day.
2022-05-16, 13:00

Najpierw mieszkała w Norwegii, potem w Londynie i w Barcelonie (gdzie obecnie żyje). 7 lat temu odkryła, że jej pasją jest aktorstwo, modeling i sport. Zaczynała od castingów do reklam, a potem do niewielkich ról filmowych. Zagrała już w ponad 30 produkcjach i drobnych projektach. Postać rumuńskiej wampirzycy przyniosła jej międzynarodowe uznanie i ogromną liczbę fanów na całym świecie.

KONTAKT / AUTOR
Krzysztof Oblizajek
PR Manager
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2024.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.