Małgorzata Chudziak zasili grono gości Bloku Komiksowego!
Małgorzata, znana również jako Blue Bird, to niewątpliwie fanka komiksów. Sama o sobie pisze "wojowniczka DC", szczególnie przyciągają ją postacie Shazama i Batmana, choć czyta wszystko, co ukazuje się nakładem jej ulubionego wydawnictwa.
2022-04-15, 13:30

Swoją miłość do komiksów przekuła nie tylko na wiele wpisów, które publikuje na swojej stronie internetowej, ale także na liczne filmy na własnym kanale YouTube, gdzie opowiada o swojej pasji. 

W powieści graficzne wsiąknęła tak głęboko, że w swojej pracy magisterskiej poruszyła sposób przedstawiania superbohaterek w pozycjach od DC Comics i Marvela. 

Małgorzata od kilku lat prowadzi prelekcje na największych wydarzeniach komiksowych, a także malutkich, kameralnych konwentach. Swoje doświadczenie zdobywała także na Pyrkonie, gdzie od 2015 roku regularnie gości, a jej porywające prelekcje cieszą się ogromnym zainteresowaniem Pyrkonowiczów. 

KONTAKT / AUTOR
Iga Tomaszewska
PR Manager
Festiwal Fantastyki Pyrkon
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2024.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.